- ​WEBINAR -

 "Jak uzyskać dodatek energetyczny, osłonowy, węglowy i elektryczny?"
 
29 października | 19:30 
zapisz się

Zima za pasem, a Prezes Izby Gospodarczej Sprzedawców Polskiego Węgla prognozuje, że do końca roku zabraknie nam między… 4, a 6 milionów ton węgla! ​ W 2021 roku skład kupował 25-tonową wywrotkę węgla za 20 tys. zł. Dziś taka sama wywrotka w hurcie kosztuje około 62 tys. zł! Zapraszam na kompleksowe szkolenie, w którym szczegółowo analizuję możliwości uzyskania dodatku energetycznego, osłonowego, węglowego i elektrycznego. 

Najdroższa zima w historii?

Unijne embargo weszło w życie CZTERY MIESIĄCE PO POLSKIM. Chęć pokazania jak bardzo nienawidzimy Rosji, pokazała jak bardzo nienawidzimy polskich elektrociepłowni i gospodarstw domowych.

Obecnie na zlecenie premiera Morawieckiego SPÓŁKI SKARBU PAŃSTWA importują węgiel z egzotycznych krajów. Przypomnijmy, że Spółki Skarbu Państwa to spółki prawa handlowego, a co za tym idzie MUSZĄ kupować oraz sprzedawać surowiec po koszcie zakupu. Gdyby chciały sprzedawać zakupiony węgiel po niższych cenach, to ich prezesi mogliby zostać pociągnięci do odpowiedzialności działania na szkodę spółek. 

Grupa Górnicza zmieniła model dystrybucji i już nie sprzedaje węgla przez pośredników. Branża sprzedawców praktycznie została odcięta od surowca z polskich kopalń. 30-40% składów węglowych już się zamknęły, albo zrobią to w najbliższym czasie. Polskiego węgla praktycznie nie ma na składach.

analiza prawna + szkolenie

29,90 PLN

zapisz się