PAKIET OBRONNY
3 szkolenia + 4 książki autorstwa adw. Jacka Wilka

 Obrona przed skarbówką, szczepieniami i poborem wojskowym.
Legalny dostęp do broni i recepta na niższe podatki.

JAK SKORZYSTAĆ Z PAKIETU?

OGLĄDAJ KIEDY CHCESZ

Po zakupieniu pakietu otrzymasz dostęp do szkoleń online, publikacji książkowych oraz dożywotni dostęp do materiału. Dzięki temu będziesz mógł zapoznać się z przygotowanym webinarem w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Online

Dostęp 24/7

AUTOR SZKOLEŃ I PUBLIKACJI

adw. Jacek Wilk LL.M.

Prawnik i ekonomista, poseł na Sejm RP VIII kadencji. ​Jacek Wilk jest absolwentem międzynarodowych stosunków gospodarczych i politycznych oraz finansów i bankowości na SGH, prawa na Uniwersytecie Warszawskim, filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz dwóch stopni w Szkole Międzynarodowego Prawa Podatkowego w holenderskim Veldhoven. Dodatkowo Jacek Wilk jest po studiach podyplomowych z prawa europejskiego i międzynarodowego na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie. 

Właściciel Kancelarii Adwokackiej specjalizującej się w prawie informacji i internetu oraz systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Urząd Skarbowy będzie mógł kontrolować konta bankowe bez wiedzy obywatela o tym, iż jego konta są "prześwietlane". 

KAS zyska dostęp do informacji z rachunków bankowych już w momencie samego wszczęcia postępowania przygotowawczego – a nie jak do tej pory – po postawieniu osobie fizycznej zarzutów. ​Możliwość uzyskania wglądu w konta Polaków daje Krajowej Administracji Skarbowej Polski Ład.

W ramach zmian zaproponowanych w ustawie nowelizującej przepisy przyjęto zapis mówiący, że każdy naczelnik urzędu skarbowego będzie mógł żądać od banków informacji o kontach nawet na etapie postępowania prowadzonego w sprawie.

Mniejsze podatki

Co miesiąc tysiące ludzi w całym kraju płaci znacznie więcej niż muszą. Nie dawaj skarbówce jednej złotówki więcej niż wymaga tego prawo. Skorzystaj z opcji „Jak legalnie płacić niższe podatki?”, aby zachować więcej ciężko zarobionych pieniędzy we własnej kieszeni.