JEDYNE TAKIE SZKOLENIE ONLINE W POLSCE

Obrona przed nielegalnymi szczepieniami u dzieci po wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Trybunał Konstytucyjny uznał, że "Kalendarz Szczepień Obowiązkowych" u dzieci jest niezgodny z Konstytucją RP.

Dowiedz sięjak bronić się przed nielegalnymi szczepieniami.

39,90 zł

OGLĄDAJ

PROWADZĄCY SZKOLENIE

adw. Jacek Wilk LL.M.

Jacek Wilk, prawnik i ekonomista, od wielu lat zajmuje się tematem szczepień. Pełni zawód adwokata i jest właścicielem renomowanej Kancelarii Adwokackiej w Warszawie. W 2015 roku został wybrany na Posła, był najbardziej wolnościowym posłem VIII kadencji Sejmu.

Jego specjalnością jest obrona przed nielegalnymi szczepieniami - od lat zajmuje się tematem szczepień i pomógł wielu osobom w czasie pandemii. Jacek Wilk wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które chcą skutecznie bronić swojego zdrowia i uzyskać sprawiedliwość w sytuacjach związanych z niezgodnymi z prawem lub nielegalnymi praktykami związanymi ze szczepieniami.

W czasie pandemii Covid-19 jego praca nabrała jeszcze większego znaczenia - jako jeden z pierwszych przeciwstawiał się nienaukowym nakazom i niekonstytucyjnym ograniczeniom wolności Polaków, co przyciągnęło uwagę mediów i opinii publicznej. Jacek Wilk pozostaje wierny swoim przekonaniom, że ludzie powinni mieć wolność wyboru w kwestii szczepień.

OGLĄDAJ

jak zapisać się na szkolenie?

OGLĄDAJ KIEDY CHCESZ

Po zapisaniu się na szkolenie otrzymasz link do webinaru online oraz dożywotni dostęp do materiału. Dzięki temu będziesz mógł zapoznać się z przygotowanym webinarem w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Online

Dostęp 24/7

OGLĄDAJ